Kuruluş

Saray Ev Aletleri Hikmet Doğan tarafından, Malatya’nın Akpınar semtinde, 18 metrekarelik bir mağazada ‘’Saray Ticaret’’ unvanı ile kurulmuştur.

Beyaz eşya perakendeciliği ile başlayan firma yolculuğu günümüzde küçük ev aletleri, televizyon ve mutfak ürünlerinin perakendeciliğini de ürün gamına ekleyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

1980

İkinci Nesil

İkinci kuşaktan Rauf Doğan ve Harun Doğan liderliğinde, 2008 yılında yeni bir vizyon ve güçlü hedeflerle Saray Ticaret yeni marka kimliğine Saray Ev Aletleri olarak taşındı.

Saray, Bosch markasını sadece bulunduğu lokasyona değil aynı zamanda yakın bölgeler ve tüm Türkiye bölgelerine tanıtarak, hizmet alanlarını genişletti.

2008

En Büyük Deneyim Mağazası

2017 yılında Saray Ev Aletleri, Malatya Fahri Kayahan bölgesinde 460 metrekarelik Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük deneyim mağazasını müşterilerinin hizmetine sunarak bir çığır açtı

2017

2022'de de Büyümeye Devam Ediyoruz.

2022 yılında Saray Ev Aletleri, Malatya’nın gözde yerlerinden biri olan İnönü caddesinde 3. Deneyim Mağazasını açarak ivme kazanmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti, teşekkür oranı karnelerine bakıldığında zirvede bulunan Saray Ev Aletleri, siz müşterilerine en yüksek hizmeti vermeye devam etmekte ve perakendecilik sektöründe Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde liderliğine devam etmektedir.

2022